RN732BTTD7152B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD7152B10
JLCPCB Part #
C4030580
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS