RN732BTTD7151C50
MFR.Part #
RN732BTTD7151C50
JLCPCB Part #
C3993866
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS