RN732BTTD7151C25
MFR.Part #
RN732BTTD7151C25
JLCPCB Part #
C3948747
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS