RN732BTTD7151B10
MFR.Part #
RN732BTTD7151B10
JLCPCB Part #
C4070030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS