RN732BTTD7151A05
MFR.Part #
RN732BTTD7151A05
JLCPCB Part #
C4069041
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS