RN732BTTD7150F25
MFR.Part #
RN732BTTD7150F25
JLCPCB Part #
C4025876
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS