RN732BTTD7150D50
MFR.Part #
RN732BTTD7150D50
JLCPCB Part #
C4164468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS