RN732BTTD7150C50
MFR.Part #
RN732BTTD7150C50
JLCPCB Part #
C4070344
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS