RN732BTTD7150B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD7150B25
JLCPCB Part #
C4277355
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS