RN732BTTD7150B10
MFR.Part #
RN732BTTD7150B10
JLCPCB Part #
C3927365
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS