RN732BTTD70R6D50
MFR.Part #
RN732BTTD70R6D50
JLCPCB Part #
C4209561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS