RN732BTTD7063C50
MFR.Part #
RN732BTTD7063C50
JLCPCB Part #
C3913291
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS