RN732BTTD7063C25
MFR.Part #
RN732BTTD7063C25
JLCPCB Part #
C4106575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS