RN732BTTD7062D10
MFR.Part #
RN732BTTD7062D10
JLCPCB Part #
C3926929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS