RN732BTTD7061D100
MFR.Part #
RN732BTTD7061D100
JLCPCB Part #
C4070262
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS