RN732BTTD7061A05
MFR.Part #
RN732BTTD7061A05
JLCPCB Part #
C3967548
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS