RN732BTTD7060F25
MFR.Part #
RN732BTTD7060F25
JLCPCB Part #
C4202468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS