RN732BTTD7060C50
MFR.Part #
RN732BTTD7060C50
JLCPCB Part #
C3975591
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS