RN732BTTD7060B25
MFR.Part #
RN732BTTD7060B25
JLCPCB Part #
C4323673
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS