RN732BTTD6983F50
MFR.Part #
RN732BTTD6983F50
JLCPCB Part #
C3984465
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS