RN732BTTD6981C10
MFR.Part #
RN732BTTD6981C10
JLCPCB Part #
C4340800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS