RN732BTTD6981B10
MFR.Part #
RN732BTTD6981B10
JLCPCB Part #
C4071691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS