RN732BTTD6981A25
MFR.Part #
RN732BTTD6981A25
JLCPCB Part #
C4167405
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS