RN732BTTD6980F25
MFR.Part #
RN732BTTD6980F25
JLCPCB Part #
C4037857
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS