RN732BTTD6980D10
MFR.Part #
RN732BTTD6980D10
JLCPCB Part #
C4132538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS