RN732BTTD6903C50
MFR.Part #
RN732BTTD6903C50
JLCPCB Part #
C3952089
Description
-55℃~+155℃ 125mW 690kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS