RN732BTTD6902B50
MFR.Part #
RN732BTTD6902B50
JLCPCB Part #
C4337831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS