RN732BTTD6901F10
MFR.Part #
RN732BTTD6901F10
JLCPCB Part #
C4292701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS