RN732BTTD6900C50
MFR.Part #
RN732BTTD6900C50
JLCPCB Part #
C4100109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS