RN732BTTD6900B50
MFR.Part #
RN732BTTD6900B50
JLCPCB Part #
C3970907
Description
-55℃~+155℃ 125mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS