RN732BTTD6812A25
MFR.Part #
RN732BTTD6812A25
JLCPCB Part #
C4270451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS