RN732BTTD6811F25
MFR.Part #
RN732BTTD6811F25
JLCPCB Part #
C4147690
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS