RN732BTTD6810D50
MFR.Part #
RN732BTTD6810D50
JLCPCB Part #
C3919789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS