RN732BTTD6801F25
MFR.Part #
RN732BTTD6801F25
JLCPCB Part #
C4247328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS