RN732BTTD6800C50
MFR.Part #
RN732BTTD6800C50
JLCPCB Part #
C3967375
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS