RN732BTTD6732D100
MFR.Part #
RN732BTTD6732D100
JLCPCB Part #
C4103809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS