RN732BTTD6732C50
MFR.Part #
RN732BTTD6732C50
JLCPCB Part #
C4306060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS