RN732BTTD6732B10
MFR.Part #
RN732BTTD6732B10
JLCPCB Part #
C4211429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS