RN732BTTD6731F100
MFR.Part #
RN732BTTD6731F100
JLCPCB Part #
C4314379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS