RN732BTTD6730F50
MFR.Part #
RN732BTTD6730F50
JLCPCB Part #
C4215193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 673Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS