RN732BTTD6653F50
MFR.Part #
RN732BTTD6653F50
JLCPCB Part #
C4275664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS