RN732BTTD6653D25
MFR.Part #
RN732BTTD6653D25
JLCPCB Part #
C4157282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS