RN732BTTD6652D10
MFR.Part #
RN732BTTD6652D10
JLCPCB Part #
C4353142
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS