RN732BTTD6652C10
MFR.Part #
RN732BTTD6652C10
JLCPCB Part #
C3951072
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS