RN732BTTD6652B25
MFR.Part #
RN732BTTD6652B25
JLCPCB Part #
C4184383
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS