RN732BTTD6651D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD6651D25
JLCPCB Part #
C4113583
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS