RN732BTTD6651D10
MFR.Part #
RN732BTTD6651D10
JLCPCB Part #
C4179518
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS