RN732BTTD6651A25
MFR.Part #
RN732BTTD6651A25
JLCPCB Part #
C4010778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS