RN732BTTD6651A10
MFR.Part #
RN732BTTD6651A10
JLCPCB Part #
C4171617
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS