RN732BTTD65R7C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD65R7C50
JLCPCB Part #
C4204944
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 65.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS